Yunanca Tercüme Bürosu

Yunanca Tercüme Bürosu

Yunanca Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Yunanca çeviri işlemlerinde de mutlaka Yunanca yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Yunanca yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Yunanca noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Yunanca Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Yunanca tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Yunanca konsolosluk işlemleri, Yunanca diploma tercümesi, Yunanca pasaport çevirisi, Yunanca transkript tercümesi, Yunanca hukuki tercüme, Yunanca ruhsat tercümesi, Yunanca makale tercümesi, Yunanca tıbbi medikal tercüme, Yunanca patent çevirisi, Yunanca akademik tercüme, Yunanca hukuki çeviri, Yunanca ardıl çeviri, Yunanca oyun çevirisi, Yunanca sağlık raporu tercümesi, Yunanca Denklik Belgesi çevirisi, Yunanca sözleşme çevirisi, Yunanca ehliyet tercümesi, Yunanca faaliyet belgesi çevirisi, Yunanca sicil gazetesi tercümesi, Yunanca evlilik cüzdanı tercümesi, Yunanca mahkeme kararı çevirisi, Yunanca vekaletname tercümesi, Yunanca imza sirküleri çevirisi, Yunanca nüfus cüzdanı çevirisi, Yunanca web sitesi tercümesi gibi her türlü Yunanca tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Yunanca Noter Onaylı Tercüme

Yunanca Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Yunanca noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Yunanca veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Yunanca çeviri işleminiz Yunanca yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Yunanca tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Yunanca tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Yunanca Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Yunanca sözlü tercüme işlemleri Yunanca ardıl çeviri ve Yunanca simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Yunanca profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Yunanca tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Yunanca Apostil İşlemleri

Yunanca dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Yunanca tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Yunanca Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Yunanca yeminli tercüme, Yunanca noter tasdikli çeviri, Yunanca ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın