Norveççe Tercüme Bürosu

Norveççe Tercüme Bürosu

Norveççe Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Norveççe çeviri işlemlerinde de mutlaka Norveççe yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Norveççe yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Norveççe noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Norveççe Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Norveççe tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Norveççe konsolosluk işlemleri, Norveççe diploma tercümesi, Norveççe pasaport çevirisi, Norveççe transkript tercümesi, Norveççe hukuki tercüme, Norveççe ruhsat tercümesi, Norveççe makale tercümesi, Norveççe tıbbi medikal tercüme, Norveççe patent çevirisi, Norveççe akademik tercüme, Norveççe hukuki çeviri, Norveççe ardıl çeviri, Norveççe oyun çevirisi, Norveççe sağlık raporu tercümesi, Norveççe Denklik Belgesi çevirisi, Norveççe sözleşme çevirisi, Norveççe ehliyet tercümesi, Norveççe faaliyet belgesi çevirisi, Norveççe sicil gazetesi tercümesi, Norveççe evlilik cüzdanı tercümesi, Norveççe mahkeme kararı çevirisi, Norveççe vekaletname tercümesi, Norveççe imza sirküleri çevirisi, Norveççe nüfus cüzdanı çevirisi, Norveççe web sitesi tercümesi gibi her türlü Norveççe tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Norveççe Noter Onaylı Tercüme

Norveççe Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Norveççe noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Norveççe veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Norveççe çeviri işleminiz Norveççe yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Norveççe tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Norveççe tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Norveççe Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Norveççe sözlü tercüme işlemleri Norveççe ardıl çeviri ve Norveççe simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Norveççe profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Norveççe tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Norveççe Apostil İşlemleri

Norveççe dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Norveççe tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Norveççe Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Norveççe yeminli tercüme, Norveççe noter tasdikli çeviri, Norveççe ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın