Fransızca Tercüme Bürosu

Fransızca Tercüme Bürosu

Fransızca Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Fransızca çeviri işlemlerinde de mutlaka Fransızca yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Fransızca yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Fransızca noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Fransızca Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Fransızca tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Fransızca konsolosluk işlemleri, Fransızca diploma tercümesi, Fransızca pasaport çevirisi, Fransızca transkript tercümesi, Fransızca hukuki tercüme, Fransızca ruhsat tercümesi, Fransızca makale tercümesi, Fransızca tıbbi medikal tercüme, Fransızca patent çevirisi, Fransızca akademik tercüme, Fransızca hukuki çeviri, Fransızca ardıl çeviri, Fransızca oyun çevirisi, Fransızca sağlık raporu tercümesi, Fransızca Denklik Belgesi çevirisi, Fransızca sözleşme çevirisi, Fransızca ehliyet tercümesi, Fransızca faaliyet belgesi çevirisi, Fransızca sicil gazetesi tercümesi, Fransızca evlilik cüzdanı tercümesi, Fransızca mahkeme kararı çevirisi, Fransızca vekaletname tercümesi, Fransızca imza sirküleri çevirisi, Fransızca nüfus cüzdanı çevirisi, Fransızca web sitesi tercümesi gibi her türlü Fransızca tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Fransızca Noter Onaylı Tercüme

Fransızca Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Fransızca noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Fransızca veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Fransızca çeviri işleminiz Fransızca yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Fransızca tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Fransızca tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Fransızca Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Fransızca sözlü tercüme işlemleri Fransızca ardıl çeviri ve Fransızca simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Fransızca profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Fransızca tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Fransızca Apostil İşlemleri

Fransızca dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Fransızca tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Fransızca Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Fransızca yeminli tercüme, Fransızca noter tasdikli çeviri, Fransızca ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın