Çince Tercüme Bürosu

Çince Tercüme Bürosu

Çince Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Çince çeviri işlemlerinde de mutlaka Çince yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Çince yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Çince noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Çince Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Çince tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Çince konsolosluk işlemleri, Çince diploma tercümesi, Çince pasaport çevirisi, Çince transkript tercümesi, Çince hukuki tercüme, Çince ruhsat tercümesi, Çince makale tercümesi, Çince tıbbi medikal tercüme, Çince patent çevirisi, Çince akademik tercüme, Çince hukuki çeviri, Çince ardıl çeviri, Çince oyun çevirisi, Çince sağlık raporu tercümesi, Çince Denklik Belgesi çevirisi, Çince sözleşme çevirisi, Çince ehliyet tercümesi, Çince faaliyet belgesi çevirisi, Çince sicil gazetesi tercümesi, Çince evlilik cüzdanı tercümesi, Çince mahkeme kararı çevirisi, Çince vekaletname tercümesi, Çince imza sirküleri çevirisi, Çince nüfus cüzdanı çevirisi, Çince web sitesi tercümesi gibi her türlü Çince tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Çince Noter Onaylı Tercüme

Çince Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Çince noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Çince veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Çince çeviri işleminiz Çince yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Çince tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Çince tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Çince Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Çince sözlü tercüme işlemleri Çince ardıl çeviri ve Çince simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Çince profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Çince tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Çince Apostil İşlemleri

Çince dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Çince tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Çince Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Çince yeminli tercüme, Çince noter tasdikli çeviri, Çince ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın