İngilizce Tercüme

Gerek iş ilişkileri gerekse de bireysel ilişkiler için dünyada en çok konuşulan dil olan İngilizce, kullanım alanının geniş olması ve akıcı bir dil yapısına sahip olmasıyla birlikte uzmanlık isteyen bir dildir. İngilizce tercüme için uzman çevirmen kadromuzla birlikte sizin için profesyonel çözümler üretmekteyiz. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren ve alanlarında uzman olan çevirmenlerimizin kalitesini fark edeceksiniz. İngilizce tercüme yapan çevirmenlerimiz, sizin yaşatmak istediğiniz hissi dile hakim oluşlarıyla birlikte karşı tarafa net ve doğru bir şekilde aktarabilmektedirler.

İngilizce Tercümeler Hangi Alanlarda Yapılıyor?

İngilizce tercümenin yapıldığı alanlar oldukça geniş bir yayılıma sahiptir. Günümüzde artık uluslar arası kabul gören bir dil olan İngilizceyi kullanmayan firma, şirket veya devlet yok seviyesindedir. Bu durumda hem resmiyete sahip alanlarda hem de kişiler arası görüşmelerde İngilizce tercümeler farklı şekillerde yapılmaktadır.

Resmi anlamda yapılan İngilizce tercüme genellikle yazılı olarak yapılmaktadır. Resmi İngilizce tercümanlığı yapabilecek niteliğe sahip tercümanlar yeminli tercümanlardır. Noter mührü olan ve resmi belgelere imza atabilen yeminli İngilizce tercümanlar resmi belge çevirilerini yapar ve noter onayı aldıktan sonra firmalara veya devlet kurumlarına iletirler.

Resmi tercümelerde faaliyet gösteren İngilizce ana diline sahip yeminli tercümanlarımız, belgelerde kusursuz, net ve akıcı bir şekilde tercüme yapmaktadır. Firmalar arasında yapılan ve sayısal değerleri içeren metinleri denetleyen ayrı bir ekip arkadaşımız da bulunmaktadır.

Resmi tercümelerin yapıldığı sektörler çoğunlukla; inşaat, sanayi, ticaret ve gıda sektörleri oluyor. Ülkemizin artan ihracat niteliği, beraberinde ülkeler arası firmaların anlaşma yapacakları konular beraberinde getiriyor. Bu gibi taleplere firmamız olarak başarılı bir şekilde cevap veriyoruz ve marka değerinizin bilinciyle çeviriler yapıyoruz.

Resmiyete sahip olmayan kişiler için yapılacak olan çevirileriniz yine uzman İngilizce tercüme yeteneği gelişmiş olan tecrübeli çevirmenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Bu tarzda çeviriler yapan İngilizce tercüman kadromuz aynı zamanda hitap yeteneği konusunda hakim, yüksek konsantrasyona sahip ve akıcı bir şekilde kendini karşı tarafa ifade edebilmektedir. Bu sayede, gerek firmanızın sunumları için gerekse de herhangi bir yabancı kişiyle net bir şekilde konuşabilmek için sizin duygu ve düşüncelerinizi, karşı tarafa sizin coşkunuzla anlatabilecek İngilizce tercüme ekibine sahibiz.

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın