Rusça Tercüme

Özellikle politik açıdan ve şirketler arası ilişkilerde önemli bir yere sahip olan Rusça, Slav dillerinin en popülerlerinden biri hatta en popüleridir. Kiril alfabesiyle oluşturulan Rusça popüler olduğu kadar Avrupa ülkelerinin dil yapısından farklı olarak bir o kadar da zordur. Eksiksiz ve doğru bir Rusça Tercüme yapılabilmesi için sizin için anadili Rusça olan ve noter onayı olan yeminli tercümanlarla hizmet veriyoruz.

Rusça Tercümeler Hangi Konularda Yapılır?

Rusça tercümelerin konu alanları farklılık göstermektedir. Bu konu alanlarının tümünde, alanında uzman ve bu alanın getirdiği teknik detaylara hakim bir dile sahip tercümanlarımız bulunuyor.

Rusça Ticari Tercümeler

Yapacağınız ticari görüşmelerinizi, anlaşmalarınızı ve sözleşme tarzında hayati önem taşıyan belgelerinizi güvenilir ellerde birebir çevirme imkanıyla sizin hizmetinize sunuyoruz. Profesyonel ve deneyimli kadromuz, ticari tercümelerde hem hızlı hem de beklentilerinizi karşılayacak düzeyde.

Ticari Tercümelerin Alanları

Rusça Analiz Sertifikaları tercümeleri

Rusça Anlaşma tercümeleri

Rusça Beyanname tercümeleri

Rusça Bilanço tercümeleri

Rusça Devir işlemi tercümeleri

Rusça Fatura tercümeleri gibi alanlarda yapılmaktadır.

Rusça Hukuki Tercümeler

Hukuki bilgiler konusunda uluslar arası seviyeye sahip hukukçu tercümanlarımız ile Rusça hukuki tercümeleriniz tek kelime hatası olmadan çevrilmektedir.

Hukuki Tercümelerin Alanları

Toplantı tutanak tercümeleri

Kanun ve yönetmeliklerin tercümeleri

Vekâletnamelerin tercümeleri başta olmak üzere pek çok farklı alanda hizmet vermekteyiz.

Rusça Teknik Tercümeler

Özellikle Rusça gibi bir dilde teknik tercümelerin doğru ve hatasız yapılması epey bilgi, tecrübe ve iyi bir dil hakimiyeti ister. Rusça teknik tercüme yapan çevirmenlerimizin tümü anadili Rusça olan mühendis, teknisyen gibi teknik alanlarda deneyimi olan kişilerdir.

Teknik Tercümelerin Alanları

Deneylerin tercümeleri

Teknik analiz içeren raporların tercümeleri

Elektronik aletlerin teknik tercümeleri

Tabloların tercümeleri

Lisans ve patent gibi akademik işlemlerin tercümeleri

Teknik şartnamelerin tercümeleri

Mekanik Aletlerin ve Cihazların tercümeleri başta olmak üzere teknik detaya sahip konularda yapılmaktadır.

Rusça Akademik Tercümeler

Ülkemizde yapılan akademik çalışmaların uluslar arası nitelik kazanabilmesi için akademisyenler tarafından oluşturulan araştırma, makale, rapor gibi akademik belgelerin dergiler ve gazeteler tarafından sıkı bir hakem onayı sürecinden geçtiğinin farkında olarak sizin için eksiksiz bir tercüme hizmeti sağlamaktayız.

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın