Noter Yeminli Tercüme

Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu'nun sunmakta olduğu profesyonel tercüme hizmetleri içerisinde noter yeminli tercüme de yer almaktadır. Bir tercümenin noter yeminli tercüme olması için noterde yemin ederek yemin zaptı çıkarmış bir tercüman tarafından tercüme edilmiş ve yine aynı tercüman tarafından imzalanmış olması gerekir. Noter yeminli tercümanın imzasının yanı sıra yine yeminli tercüme bürosu tarafından imza ve kaşe edilerek noter onayına sunulur.

Noter tarafından tercümanın imzası kontrol edildikten sonra tercüme onaylanır ve noter onaylı tercüme yapılmış olur. Noter yeminli tercüme işinde en önemli husus tercüme işini alanında uzman tercümanlara yaptırmaktır. Zira ilkokul mezunu bir kişi bile mevcut şartlarda dil bildiğini belgeleyerek noter yeminli tercüman olabilmektedir. Bu durumda da önüne geçilemez bir çeviri hatası zinciri oluşmakta ve kişiler de bundan zarar görmektedir.

Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu olarak üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun ve alanında uzman noter yeminli tercümanlar ile çalışmaktayız. Tüm dillerde sunmuş olduğumuz noter yeminli tercüme hizmeti içerisinde başlıca aşağıdaki diller yer almaktadır:

İngilizce noter yeminli tercüme, Almanca noter yeminli tercüme, Fransızca noter yeminli tercüme, Çince noter yeminli tercüme, Japonca noter yeminli tercüme, Rusça noter yeminli tercüme, Arapça noter yeminli tercüme, Farsça noter yeminli tercüme, Ukraynaca noter yeminli tercüme, Latince noter yeminli tercüme, Litvanca noter yeminli tercüme, Azerice noter yeminli tercüme, İspanyolca noter yeminli tercüme, Portekizce noter yeminli tercüme gibi dillerde aşağıda belgeler gibi her türlü belgenin ve evrakın noter onaylı tercüme işlemini gerçekleştirmekteyiz:

Diploma noter yeminli tercüme, ehliyet noter yeminli tercümesi, transkript noter yeminli tercüme, mahkeme kararları noter yeminli tercüme, pasaport noter yeminli tercüme, imza sirküleri noter yeminli tercüme,  nüfus cüzdanı noter yeminli tercüme, ticaret sicil gazetesi noter yeminli tercüme, boşanma kararı noter yeminli tercüme, faaliyet belgesi noter yeminli tercüme, oda kayıt sureti noter yeminli tercüme, evlilik cüzdanı noter yeminli tercüme, şirket faaliyet raporları noter yeminli tercüme, tapu noter yeminli tercüme, patent noter yeminli tercüme, sözleşme noter yeminli tercüme, apostil noter yeminli tercüme, vekâletname noter yeminli tercüme, sağlık raporu noter yeminli tercüme, denklik belgesi noter yeminli tercüme gibi resmi evrakların tercümelerini Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu olarak en az üniversite mezunu yeminli tercüman kadromuzla yerine getirmekteyiz.

Ankara'daki en büyük tercüme bürosu olarak tüm Türkiye'ye 50'den fazla dilde noter onaylı tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme edilmesini istediğiniz belgeyi bize e-posta, faks, facebook, twitter, google plus, whatsapp, gibi iletişim kanallarından göndererek hemen ücretsiz teklif alabilirsiniz. Akabinde tercümeniz yapılarak noter onay işlemleri, apostil onayı, konsolosluk onayı, Dışişleri Bakanlığı onayı gibi gerekli onay işlemlerinden geçirilerek ücretsiz kargo ile size gönderilmektedir. Tüm bu onay işlemlerini sizin adınıza takip ediyoruz ve 1 gün içinde sonuçlandırıyoruz.

Ankara'da noter yeminli tercüme hizmeti sunduğumuz bazı bölgeler şunlardır: Çankaya noter yeminli tercüme, Kızılay noter yeminli tercüme, Tunalı noter yeminli tercüme, Sincan noter yeminli tercüme, Ostim noter yeminli tercüme, Balgat noter yeminli tercüme, Yenimahalle noter yeminli tercüme, Cebeci noter yeminli tercüme, Bakanlıklar noter yeminli tercüme, Keçiören noter yeminli tercüme, Altındağ noter yeminli tercüme, Tandoğan noter yeminli tercüme, Maltepe noter yeminli tercüme gibi merkezlerde tercüme hizmeti sunmaktayız.

 

 

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın