İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce Tercüme Bürosu

İngilizce Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi İngilizce çeviri işlemlerinde de mutlaka İngilizce yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. İngilizce yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde İngilizce noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

İngilizce Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine İngilizce tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta İngilizce konsolosluk işlemleri, İngilizce diploma tercümesi, İngilizce pasaport çevirisi, İngilizce transkript tercümesi, İngilizce hukuki tercüme, İngilizce ruhsat tercümesi, İngilizce makale tercümesi, İngilizce tıbbi medikal tercüme, İngilizce patent çevirisi, İngilizce akademik tercüme, İngilizce hukuki çeviri, İngilizce ardıl çeviri, İngilizce oyun çevirisi, İngilizce sağlık raporu tercümesi, İngilizce Denklik Belgesi çevirisi, İngilizce sözleşme çevirisi, İngilizce ehliyet tercümesi, İngilizce faaliyet belgesi çevirisi, İngilizce sicil gazetesi tercümesi, İngilizce evlilik cüzdanı tercümesi, İngilizce mahkeme kararı çevirisi, İngilizce vekaletname tercümesi, İngilizce imza sirküleri çevirisi, İngilizce nüfus cüzdanı çevirisi, İngilizce web sitesi tercümesi gibi her türlü İngilizce tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

İngilizce Noter Onaylı Tercüme

İngilizce Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve İngilizce noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz İngilizce veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. İngilizce çeviri işleminiz İngilizce yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden İngilizce tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli İngilizce tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

İngilizce Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

İngilizce sözlü tercüme işlemleri İngilizce ardıl çeviri ve İngilizce simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. İngilizce profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için İngilizce tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

İngilizce Apostil İşlemleri

İngilizce dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından İngilizce tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

İngilizce Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü İngilizce yeminli tercüme, İngilizce noter tasdikli çeviri, İngilizce ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın