Farsça Tercüme Bürosu

Farsça Tercüme Bürosu

Farsça Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Farsça çeviri işlemlerinde de mutlaka Farsça yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Farsça yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Farsça noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Farsça Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Farsça tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Farsça konsolosluk işlemleri, Farsça diploma tercümesi, Farsça pasaport çevirisi, Farsça transkript tercümesi, Farsça hukuki tercüme, Farsça ruhsat tercümesi, Farsça makale tercümesi, Farsça tıbbi medikal tercüme, Farsça patent çevirisi, Farsça akademik tercüme, Farsça hukuki çeviri, Farsça ardıl çeviri, Farsça oyun çevirisi, Farsça sağlık raporu tercümesi, Farsça Denklik Belgesi çevirisi, Farsça sözleşme çevirisi, Farsça ehliyet tercümesi, Farsça faaliyet belgesi çevirisi, Farsça sicil gazetesi tercümesi, Farsça evlilik cüzdanı tercümesi, Farsça mahkeme kararı çevirisi, Farsça vekaletname tercümesi, Farsça imza sirküleri çevirisi, Farsça nüfus cüzdanı çevirisi, Farsça web sitesi tercümesi gibi her türlü Farsça tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Farsça Noter Onaylı Tercüme

Farsça Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Farsça noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Farsça veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Farsça çeviri işleminiz Farsça yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Farsça tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Farsça tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Farsça Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Farsça sözlü tercüme işlemleri Farsça ardıl çeviri ve Farsça simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Farsça profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Farsça tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Farsça Apostil İşlemleri

Farsça dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Farsça tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Farsça Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Farsça yeminli tercüme, Farsça noter tasdikli çeviri, Farsça ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın