İtalyanca Tercüme Bürosu

İtalyanca Tercüme Bürosu

İtalyanca Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi İtalyanca çeviri işlemlerinde de mutlaka İtalyanca yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. İtalyanca yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde İtalyanca noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

İtalyanca Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine İtalyanca tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta İtalyanca konsolosluk işlemleri, İtalyanca diploma tercümesi, İtalyanca pasaport çevirisi, İtalyanca transkript tercümesi, İtalyanca hukuki tercüme, İtalyanca ruhsat tercümesi, İtalyanca makale tercümesi, İtalyanca tıbbi medikal tercüme, İtalyanca patent çevirisi, İtalyanca akademik tercüme, İtalyanca hukuki çeviri, İtalyanca ardıl çeviri, İtalyanca oyun çevirisi, İtalyanca sağlık raporu tercümesi, İtalyanca Denklik Belgesi çevirisi, İtalyanca sözleşme çevirisi, İtalyanca ehliyet tercümesi, İtalyanca faaliyet belgesi çevirisi, İtalyanca sicil gazetesi tercümesi, İtalyanca evlilik cüzdanı tercümesi, İtalyanca mahkeme kararı çevirisi, İtalyanca vekaletname tercümesi, İtalyanca imza sirküleri çevirisi, İtalyanca nüfus cüzdanı çevirisi, İtalyanca web sitesi tercümesi gibi her türlü İtalyanca tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

İtalyanca Noter Onaylı Tercüme

İtalyanca Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve İtalyanca noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz İtalyanca veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. İtalyanca çeviri işleminiz İtalyanca yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden İtalyanca tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli İtalyanca tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

İtalyanca Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

İtalyanca sözlü tercüme işlemleri İtalyanca ardıl çeviri ve İtalyanca simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. İtalyanca profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için İtalyanca tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

İtalyanca Apostil İşlemleri

İtalyanca dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından İtalyanca tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

İtalyanca Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü İtalyanca yeminli tercüme, İtalyanca noter tasdikli çeviri, İtalyanca ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın