İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca Tercüme Bürosu

İspanyolca Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi İspanyolca çeviri işlemlerinde de mutlaka İspanyolca yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. İspanyolca yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde İspanyolca noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

İspanyolca Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine İspanyolca tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta İspanyolca konsolosluk işlemleri, İspanyolca diploma tercümesi, İspanyolca pasaport çevirisi, İspanyolca transkript tercümesi, İspanyolca hukuki tercüme, İspanyolca ruhsat tercümesi, İspanyolca makale tercümesi, İspanyolca tıbbi medikal tercüme, İspanyolca patent çevirisi, İspanyolca akademik tercüme, İspanyolca hukuki çeviri, İspanyolca ardıl çeviri, İspanyolca oyun çevirisi, İspanyolca sağlık raporu tercümesi, İspanyolca Denklik Belgesi çevirisi, İspanyolca sözleşme çevirisi, İspanyolca ehliyet tercümesi, İspanyolca faaliyet belgesi çevirisi, İspanyolca sicil gazetesi tercümesi, İspanyolca evlilik cüzdanı tercümesi, İspanyolca mahkeme kararı çevirisi, İspanyolca vekaletname tercümesi, İspanyolca imza sirküleri çevirisi, İspanyolca nüfus cüzdanı çevirisi, İspanyolca web sitesi tercümesi gibi her türlü İspanyolca tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

İspanyolca Noter Onaylı Tercüme

İspanyolca Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve İspanyolca noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz İspanyolca veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. İspanyolca çeviri işleminiz İspanyolca yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden İspanyolca tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli İspanyolca tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

İspanyolca Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

İspanyolca sözlü tercüme işlemleri İspanyolca ardıl çeviri ve İspanyolca simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. İspanyolca profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için İspanyolca tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

İspanyolca Apostil İşlemleri

İspanyolca dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından İspanyolca tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

İspanyolca Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü İspanyolca yeminli tercüme, İspanyolca noter tasdikli çeviri, İspanyolca ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın