Kazakça Tercüme Bürosu

Kazakça Tercüme Bürosu

Kazakça Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Kazakça çeviri işlemlerinde de mutlaka Kazakça yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Kazakça yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Kazakça noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Kazakça Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Kazakça tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Kazakça konsolosluk işlemleri, Kazakça diploma tercümesi, Kazakça pasaport çevirisi, Kazakça transkript tercümesi, Kazakça hukuki tercüme, Kazakça ruhsat tercümesi, Kazakça makale tercümesi, Kazakça tıbbi medikal tercüme, Kazakça patent çevirisi, Kazakça akademik tercüme, Kazakça hukuki çeviri, Kazakça ardıl çeviri, Kazakça oyun çevirisi, Kazakça sağlık raporu tercümesi, Kazakça Denklik Belgesi çevirisi, Kazakça sözleşme çevirisi, Kazakça ehliyet tercümesi, Kazakça faaliyet belgesi çevirisi, Kazakça sicil gazetesi tercümesi, Kazakça evlilik cüzdanı tercümesi, Kazakça mahkeme kararı çevirisi, Kazakça vekaletname tercümesi, Kazakça imza sirküleri çevirisi, Kazakça nüfus cüzdanı çevirisi, Kazakça web sitesi tercümesi gibi her türlü Kazakça tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Kazakça Noter Onaylı Tercüme

Kazakça Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Kazakça noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Kazakça veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Kazakça çeviri işleminiz Kazakça yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Kazakça tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Kazakça tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Kazakça Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Kazakça sözlü tercüme işlemleri Kazakça ardıl çeviri ve Kazakça simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Kazakça profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Kazakça tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Kazakça Apostil İşlemleri

Kazakça dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Kazakça tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Kazakça Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Kazakça yeminli tercüme, Kazakça noter tasdikli çeviri, Kazakça ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın