Portekizce Tercüme Bürosu

Portekizce Tercüme Bürosu

Portekizce Tercüme çok profesyonellik isteyen önemli bir tercüme çeşididir. Her türlü çeviride olduğu gibi Portekizce çeviri işlemlerinde de mutlaka Portekizce yeminli tercümanlar ile çalışmanız gerekmektedir. Portekizce yeminli tercüman noterden aldığı yemin zaptı sayesinde Portekizce noter onaylı tercüme yapabilmektedir.

tercume_group

Portekizce Yeminli Tercüme

Başta Ankara olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın her yerine Portekizce tercüme hizmeti sunan profesyonel tercüman ekibimizle daima siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Başta Portekizce konsolosluk işlemleri, Portekizce diploma tercümesi, Portekizce pasaport çevirisi, Portekizce transkript tercümesi, Portekizce hukuki tercüme, Portekizce ruhsat tercümesi, Portekizce makale tercümesi, Portekizce tıbbi medikal tercüme, Portekizce patent çevirisi, Portekizce akademik tercüme, Portekizce hukuki çeviri, Portekizce ardıl çeviri, Portekizce oyun çevirisi, Portekizce sağlık raporu tercümesi, Portekizce Denklik Belgesi çevirisi, Portekizce sözleşme çevirisi, Portekizce ehliyet tercümesi, Portekizce faaliyet belgesi çevirisi, Portekizce sicil gazetesi tercümesi, Portekizce evlilik cüzdanı tercümesi, Portekizce mahkeme kararı çevirisi, Portekizce vekaletname tercümesi, Portekizce imza sirküleri çevirisi, Portekizce nüfus cüzdanı çevirisi, Portekizce web sitesi tercümesi gibi her türlü Portekizce tercüme işlemleriniz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Portekizce Noter Onaylı Tercüme

Portekizce Tercüme Bürosu olarak faaliyet gösteren Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu ile profesyonel yeminli tercüme ve Portekizce noter onaylı tercüme hizmeti alabilirsiniz. Noter onaylı tercüme için tercüme edilmesini istediğiniz Portekizce veya Türkçe belgenizi tarayıp veya okunaklı bir şekilde fotoğrafını çekerek mail ile veya whatsapp aracılığıyla bize göndermeniz yeterlidir. Portekizce çeviri işleminiz Portekizce yeminli tercüman tarafından yapılacak ve noter onayı işlemleriniz de sizin adınıza şirketimiz tarafından yürütülecektir. Noter onayını yaptırmadan önce noter onay ücreti ile ilgili tarafınıza bilgi verilecek veya sizin onayınıza istinaden Portekizce tercümeniz noter onaylı tercüme olacak şekilde noter mührü ve yeminli Portekizce tercümanımızın imzasıyla onaylanacaktır.

Portekizce Sözlü Tercüme (Ardıl ve Simultane Çeviri)

Portekizce sözlü tercüme işlemleri Portekizce ardıl çeviri ve Portekizce simultane tercüme olmak üzere 2 başlıkta gerçekleşmektedir. Portekizce profesyonel tercüman kadromuz sayesinde her türlü toplantı ve organizasyonlarınız için Portekizce tercüman ve simultane ses sistemi temin edebiliriz.

Portekizce Apostil İşlemleri

Portekizce dilinden Türkçe’ye noter onaylı tercümesini yaptırdığınız belgenizi Türkiye’deki tüm kurumlarda kullanabilirsiniz. Noter onaylı belgenizin yurt dışında da geçerli olmasını istiyorsanız Konsolosluk, Dış İşleri Bakanlığı ve Apostil onayı yapılması gerekmektedir. Yine sizin adınıza şirketimiz tarafından Portekizce tercümenizin Apostil  onayı yapılmasını isterseniz bu hizmet de profesyonel ekibimiz tarafından aynı gün yapılmaktadır.

Portekizce Tercüme Konsolosluk ve Dışişleri Bakanlığı Onay İşlemleri

Konsolosluk ve Dışişleri onay işlemleri çok karmaşık süreçler olmasına rağmen profesyonel hizmet ekibimizle tüm işlemlerinizi 1 gün içinde tamamlıyoruz ve onaylanan belgelerinizi 1 günde size ulaştırıyoruz.

Her türlü Portekizce yeminli tercüme, Portekizce noter tasdikli çeviri, Portekizce ardıl ve simultane tercüme ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Uygun ve kampanyalı tercüme fiyatları sunan uzman ekibimiz tarafından 5 dakika içinde tarafınıza dönüş yapılacaktır.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın