Kızılay Tercüme

Kızılay Ankara’nın en önemli merkezlerinden biridir. Kızılay Tercüme, Büyükelçilikler, konsolosluklar, TBMM, Bakanlıklar, devlet kurumları ve özel şirketler bu bölgede yer almaktadır. Bunların yanı sıra yoğun bir nüfus ve bazı özerk kurumlar da yine Kızılay'da yer almaktadır.

Tüm bu kurumların, şirketlerin ve insanların tercüme ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Türkiye Yeminli Tercüme Bürosu da Kızılay Tercüme Bürosu olarak kurumsal bilinçle Kızılay Tercüme hizmeti vermektedir. Ayrıca, Kızılay Tercüme Bürosu olarak Ankara’yı ziyaret eden yabancı vatandaşların ve yurtdışına gidecek olan kişilerin en büyük çözüm ortağıdır.

Kızılay'daki tercüme büroları arasında en önemli ihtiyaç kalitedir. Kaliteli ve profesyonel tercüme ve sorunsuz hizmet bu bölgedeki kurumların ve kişilerin istediği en önemli kriterlerden biridir. İşte bu noktada, Kızılay tercüme bürosu olarak daima kaliteyi ön planda tutuyoruz ve müşteri memnuniyetini en büyük ilkemiz edinerek Kızılay'da tercüme hizmeti veriyoruz. Müşterilerimize ve kurumlara daha iyi bir hizmet verebilmek için Çankaya'da bulunan ofisimizde Kızılay Tercüme Bürosu olarak tüm dillerde tercüme hizmeti sunan kurumsal bir tercüme bürosudur.

Gerek sözlü tercüme ihtiyaçlarınızda, gerekse de yazılı tercüme ihtiyaçlarınızda Ankara'nın en büyük tercüme bürosu olarak yeminli tercüme ve noter onaylı tercüme işlerinizde hep yanınızdayız.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın