Tercüme Ankara

Ankara, Türkiye’nin Başkenti olması nedeniyle büyük öneme sahip bir şehirdir. Bu kadar önemli olan bir yerde tercüme ihtiyaçları da bir o kadar ciddiyet gerektirmektedir. Bu bilinçle hareket eden Ankara Tercüme Bürosu, daima kaliteyi önde tutarak profesyonel tercüme hizmeti sunmaktadır.

Bakanlıkların tercüme işleri, diğer ülkelerle Türkiye arasındaki işbirliği ve protokoller, artan ticaret hacmimiz, uluslararası siyaset gibi konular daima tercümeye ihtiyaç duymaktadır. Bu ihtiyaçları karşılamak amacıyla faaliyetine başlamış olan Türkiye Yeminli Tercüme de Ankara tercüme işleri için hem sözlü hem de yazılı tercüme hizmeti sunmaktadır.

Büyükelçiliklerde ve konsolosluklarda yapılması gereken onay işlemleri, apostil onayları, Dışişleri Bakanlığı onayları, yeminli tercüme işlemleri, noter onaylı tercüme işleri ve diğer yapılması gereken tüm onayları profesyonel ekibimiz sizin adınıza gerçekleştiriyor ve adresinize kargoyla veya kuryeyle gönderiyoruz.

İşinizin aciliyetine göre 1 gün içinde bu onay işlemlerini sizin adınıza takip edip sonuçlandırıyoruz. Bu işlemlerin özellikle kurumlarla ve diğer resmi daireler nezdinde yapılması nedeniyle, en küçük bir hata tüm işlemlerin iptal olmasına neden olabilmektedir. Bu nedenle Ankara tercüme büroları içerisinde profesyonel ve sorunsuz hizmet veren Tercüme Ankara ile görüşmeden işlemlerinizi yaptırmayın.

Ofisimizde bulunan tam zamanlı profesyonel Mütercim-Tercüman kadromuzla ve editör ekibimizle büyük hacimli dosyalarınızı en kısa sürede tercüme edip, editör kontrolünden sonra sizlere istediğiniz ortamda teslim edebiliyoruz. Ankara’da Çankaya ilçesinde yer alan tercüme büromuz kesintisiz hizmet sunma anlayışıyla 7/24 hizmetinizdedir.

 

Oy Verin

Comments are closed.

WhatsApp WhatsApp ile Hızlı Teklif Almak için Tıklayın